Při nákupu nad 1500,- Kč doprava zdarma!

Zeolitová voda

 

Zeolitová voda Evaqua pochází z úpatí bulharských hor Stará Planina, kde je příroda jen minimálně ovlivněna přítomností člověka.

Jde o jedinečný ekosystém, který můžete zažít i vy.

Unikátním spojením přírody a moderní technologie filtrace pomocí minerálu Zeolit, je získávána voda lahodné chuti, která je velmi jemně mineralizovaná, navíc se vyznačuje zásaditou ph reakcí. Díky těmto vlastnostem je zeolitová voda vhodná ke každodennímu užívání. Při očistných kůrách a půstech pomáhá s detoxikací a působí jako antioxidant. Pokud hledáte ideální vodu pro pitný režim při sportovních aktivitách, i pro vás je Evaqua ta správná volba.

O VODĚ EVAQUA


Zeolitová voda Evaqua pochází z úpatí bulharských hor Stará Planina, kde je příroda jen minimálně ovlivněna přítomností člověka.

Unikátním spojením přírody a moderní technologie filtrace pomocí minerálu Zeolit, je získávána voda lahodné chuti, která je velmi jemně mineralizovaná, navíc se vyznačuje zásaditou ph reakcí.


O ZEOLITU


Zeolit je prvohorní kámen neboli vulkanický minerál, který se vytvářel v průběhu milionů let.

Ložiska se utvářela z obrovského množství prachu aluminosilikátů z alkalických zemin, které vypouštěly vulkány. Sopečný popel se z části ocitl ve vodě, kde se chemickou reakcí proměnil v přírodní zeolit.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.