Při nákupu nad 1500,- Kč doprava zdarma!

Voda EvaQua ve skle - balení 6x1l

Značka: EvaQua
150 Kč / balení 25 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Omlouváme se, produkt je dočasně vyprodán. Zde můžete nalézt další vody v pet lahvi.

Zeolitová voda Evaqua v balení ve skleněné lahvi o objemu 1 litr.

Baleno po 6 lahvích. Nákup je možný pouze od minimálního množství 2 balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zeolitová voda EvaQua pramení v bulharských panenských kopcích, kde je příroda jen minimálně ovlivněna přítomností člověka. Jde o jedinečný ekosystém, který můžete zažít i vy.

Zeolitová voda EvaQua je balená, neperlivá, jemně minerální voda té nejvyšší kvality s lehce zásaditým ph. Vlastnosti vody EvaQua ji řadí mezi nejlepší balené vody za velmi výhodnou cenu na trhu. Tato balená voda je ideální pro každodenní pitný režim. Působí jako antioxidant a napomáhá detoxikaci organismu. Její složení je vhodné pro všechny druhy diet a hubnutí. Obsahuje 75 g minerálních látek v jednom litru a PH má hodnotu 7,2 proto je vhodná i pro kojící maminky, těhotné ženy a miminka.

Balení

Balení ve skle o objemu 1 litru po 6 lahvích je ideální do firem, při firemních akcích, konferencích či večírků. Její skleněný design pozdvihne vaši firemní akci nebo konferenci na vyšší úroveň.

Filtrace

Pramenitá voda EvaQua prochází několika stupni čištění, uhlíkovou filtrací, ozonizací a především jedinečnou filtrací pomocí zeolitu.

Zeolit

Zeolit je prvohorní kámen neboli vulkanický minerál, který se vytvářel v průběhu milionů let. Ložiska zeolitu se utvářela z obrovského množství prachu aluminosilikátů z alkalických zemin, které vypouštěly vulkány. Sopečný popel se z části ocitl ve vodě, kde se chemickou reakcí proměnil v přírodní zeolit. Zeolit je přírodní minerál, který působí jako dokonalý filtr vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Minimální odběr: 2 balení / 300 Kč
Cena za kus: 25 Kč
Obsah balení: 6 ks
Hmotnost balení: 9,4 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.