Při nákupu nad 1500,- Kč doprava zdarma!

Voda EvaQua ve skle - balení 12x330ml

Značka: EvaQua
192 Kč / balení 16 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné (> 5 balení)

Omlouváme se, produkt je dočasně vyprodán. Zde můžete nalézt další vody v pet lahvi.

Zeolitová voda Evaqua v balení ve skleněné lahvi o objemu 330ml.

Baleno po 12 lahvích. Nákup je možný pouze od minimálního množství 2 balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zeolitová voda EvaQua pramení v bulharských panenských kopcích, kde je příroda jen minimálně ovlivněna přítomností člověka. Jde o jedinečný ekosystém, který můžete zažít i vy.

Zeolitová voda EvaQua je balená, neperlivá, jemně minerální voda té nejvyšší kvality s lehce zásaditým ph. Vlastnosti vody EvaQua ji řadí mezi nejlepší balené vody za velmi výhodnou cenu na trhu. Tato balená voda je ideální pro každodenní pitný režim. Působí jako antioxidant a napomáhá detoxikaci organismu. Její složení je vhodné pro všechny druhy diet a hubnutí. Obsahuje 75 g minerálních látek v jednom litru a PH má hodnotu 7,2 proto je vhodná i pro kojící maminky, těhotné ženy a miminka.

Balení

Balení ve skle o objemu 0,33 litru po 12 lahvích je ideální do restaurací, pro kratší firemní schůzky, ale i menší zahradní či firemní akce. Její skleněný design pozdvihne stolovaní ve vaší restauraci na vyšší úroveň.

Filtrace

Pramenitá voda EvaQua prochází několika stupni čištění, uhlíkovou filtrací, ozonizací a především jedinečnou filtrací pomocí zeolitu.

Co je zeolit

Zeolit je prvohorní kámen neboli vulkanický minerál, který se vytvářel v průběhu milionů let. Ložiska zeolitu se utvářela z obrovského množství prachu aluminosilikátů z alkalických zemin, které vypouštěly vulkány. Sopečný popel se z části ocitl ve vodě, kde se chemickou reakcí proměnil v přírodní zeolit. Zeolit je přírodní minerál, který působí jako dokonalý filtr vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Minimální odběr: 2 balení / 384 Kč
Cena za kus: 16 Kč
Obsah balení: 12 ks
Hmotnost balení: 6,8 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.