Při nákupu nad 1500,- Kč doprava zdarma!

Voda EvaQua - balení 6x1,5l

Značka: EvaQua
102 Kč / balení 17 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zeolitová voda Evaqua v balení v plastové PET lahvi o objemu 1,5 litru.

Baleno po 6 lahvích. Nákup je možný pouze od minimálního množství 2 balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zeolitová voda EvaQua pramení v bulharských panenských kopcích, kde je příroda jen minimálně ovlivněna přítomností člověka. Jde o jedinečný ekosystém, který můžete zažít i vy.

Zeolitová voda EvaQua je balená, neperlivá, jemně minerální voda té nejvyšší kvality s lehce zásaditým ph. Vlastnosti vody EvaQua ji řadí mezi nejlepší balené vody za velmi výhodnou cenu na trhu. Tato balená voda je ideální pro každodenní pitný režim. Působí jako antioxidant a napomáhá detoxikaci organismu. Její složení je vhodné pro všechny druhy diet a hubnutí. Obsahuje 75 g minerálních látek v jednom litru a PH má hodnotu 7,2 proto je vhodná i pro kojící maminky, těhotné ženy a miminka.

Balení

Balení v plastové PET lahvi o objemu 1,5 litru po 6 lahvích je ideální do domácnosti nebo na delší cesty, například na dovolenou.

Filtrace

Pramenitá voda EvaQua prochází několika stupni čištění, uhlíkovou filtrací, ozonizací a především jedinečnou filtrací pomocí zeolitu.

Co je zeolit

Zeolit je prvohorní kámen neboli vulkanický minerál, který se vytvářel v průběhu milionů let. Ložiska zeolitu se utvářela z obrovského množství prachu aluminosilikátů z alkalických zemin, které vypouštěly vulkány. Sopečný popel se z části ocitl ve vodě, kde se chemickou reakcí proměnil v přírodní zeolit. Zeolit je přírodní minerál, který působí jako dokonalý filtr vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkty
Minimální odběr: 2 balení / 204 Kč
Cena za kus: 17 Kč
Obsah balení: 6 ks
Hmotnost balení: 9,5 kg
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.